טיולים

 

מתחשק לכם לצאת מלונדון ליום? יש כל כך הרבה מראות יפים  ברחבי בריטניה. למה לא לעשות זאת במכונית יוקרה על פי בחירתכם. טירות, גלריות אומנות, אתרים היסטוריים וכפרים או סתם כפר אנגלי ישן רגיל - אסא תוכל לספק לכם את חווית התיור האולטימטיבית.

אירועים

 

אם אתם מתכננים ללכת לקונצרט, אירוע ספורט, תערוכה או כנס, אסא תהפוך את יומכם למושלם. ביכולתנו להעמיד לרשותכם נהג מקצועי שיבחר את המסלול האופטימלי, תוך התחשבות בעיכובים אפשריים ואירועי תנועה בדרך. 

הסעות פרטיות

 

הסעות משדות תעופה, ספינות שייט, מעבורות או תחנות רכבת. שרות אדיב, אמין וקשוב לכל פרטי מסלולכם עם נהגים אדיבים, מנוסים ומקצועיים  ובעלי ידע מקומי מצוין.

חווית לונדון

 

אסא תכיר לכם את  לונדון ותספק לכם עצות, המלצות ושרותים. נוכל לסייע לכם בהסגת כרטיסים לכדורגל וכל אירועי הספורט, תיאטרון  או מחזמר, לתערוכות או לגלריות אמנות או סתם המלצות  גסטרונומיות. 

V.I.P. שרותאסא מציעה שרותי .V.I.P עבור הנוסע שזמנו חשוב וסגנון ונוחות חשובים לא פחות. העברות מנמל תעופה או נהג צמוד לכל מטרה. אנו מציעים כלי רכב של המפרט הגבוה ביותר עם נהגים מקצועים בעלי ידע ונסיון מתאים. 

שרותים

אנו מציעים מגוון רחב של שרותים לאירועים, טיולי יום ועוד... הסתכלו למטה לפרטי כל השרותים שאנו מציעים. אם אתם לא רואים את מה שאתם מחפשים, אל תהססו לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף או לקבלת הצעת מחיר.

 

שרות מאסףאסא מציעה ללקוחותיה שרותי הסעות לשדות התעופה היתרו ולוטון, בזמינות מלאה. נסיעות הלוך ושוב מכל ולכל יעד בלונדון, תוך הקפדה יתרה לזמני הגעה ואיסוף ע"פ בקשת הלקוח. שרותי ההסעות  ניתנים בכל היקף, ליחידים ולקבוצות, באמצעות רכבים ומיניבוסים חדישים.

 

© 2017 by ASA Executive

  • w-facebook
  • LinkedIn Clean
  • Twitter Clean